TERUG NAAR ZOEKOPDRACHT

KLOSTERS

GRAUBÜNDEN - ZWITSERLAND

Skiën

Het Madrisa-skigebied is een ideaal gebied voor ouders met kleine kinderen. Het enige nadeel is dat beide pistes terug naar Klosters zwart zijn. Wel leuk voor gevorderde skiërs natuurlijk. Rondom Klosters liggen nog drie oefensleepliften, maar interessanter is natuurlijk de gondel naar Gotschnagrat (2285 m). Van hieruit skiet men het Parsenn-skigebied van Davos binnen. Het Parsenn-Gotschna-skigebied ligt op de oosthellingen en is daardoor erg sneeuwzeker. Aan de kant van Klosters liggen voornamelijk rode pistes, aan de kant van Davos voornamelijk blauwe.
DOWNLOAD KAART


Snowboarden

Vanwege de vele lange sleepliften zullen snowboarders zich niet helemaal thuis voelen in Klosters. Toch zijn er de gebruikelijke voorzieningen voor freestylers. In het Madrisa-skigebied een funpark en in het Parsennskigebied een half-pipe.


Langlaufen en wandelen

Langlaufers hebben een keuze uit 50 kilometer aan loipen, inclusief een loipe die ’s avonds wordt verlicht. Vanuit Klosters zijn allerlei interessante plekken ook te voet te bereiken.
Met 30 winterwandelpaden komt de wandelaar ook goed aan zijn trekken.
DOWNLOAD KAART


Skischolen

Er zijn in Davos 5 skischolen met zo’n 220 leraren. Een privé skiles kost € 60,- per uur. Een skicursus van 3 dagen (18 uur) kost € 157,-. De leraren spreken ook Engels.


ALGEMEEN
ligging
1191m
prijsniveau
PISTES
skiniveaus
Makkelijk
Moeilijk
hoogte vanaf
810 m
hoogte tot
2844 m
pistes totaal
158 km
blauwe pistes
31 km
rode pistes
101 km
zwarte pistes
26 km
langlaufen
50 km
skischolen
5
snowboard
Funpark, half-pipe
LIFTEN
liften
30 totaal
cabines
9 totaal
stoeltjesliften
6 totaal
sleepliften
15 totaal

Nederlandse Ski Vereniging
Nederlandse Ski Vereniging