SKIDÔME, RUCPHEN

In 1995 was Skidôme de eerste volledig overdekte sneeuwbaan van Nederland. Wintersportliefhebbers vanuit de hele Benelux trokken naar het Brabantse land.
Maar wat eens nieuw en innovatief was, is nu gedateerd. Met 160 meter is het geen bijzonder lagne baan en met het ontbreken van meerdere pistes kan het in de piekperiodes druk zijn. maar zelfs dan is het gezellig. Het gaat er er heel gemoedelijk aan toe en er is zelfs ruimte goevonden om ook voor de freestylers hele leuke obstakels neer te zetten. Eind 2010 moet een tweede, stuk steilere piste klaar zijn. Ook komt er een indoor sneeuwspeeltuin voor de allerkleinsten.
Daarnaast wordt er ruimte gemaakt voor een permanent funpark. Met een bowlingbaan met winterthema kan dan iedereen, of je nu skiet of niet, een leuke dag hebben in Skidôme.
Naast de bekende sneeuwbanen zijn er ook indoorrollerbanen en outdoorbanen. Voor een overzicht van banen bij jou in de buurt, kun je het overzicht HIER raadplegen.
TERUG










