Speciaal voor volwassen beginners

'First steps'

Sommige mensen (lees: mannen) voelen zich een beetje ongemakkelijk in een beginnersgroepje. Liever gaan ze gewoon loodrecht naar beneden, met alle mogelijk gevolgen van dien... Speciaal voor hen komen steeds meer skigebieden met handige beginnerspakketten.
Voor komend winterseizoen komt het Franse skioord Morzine met Youcanski: het eerste all-in ski-aanbod speciaal ontworpen voor volwassen beginners. Met rustige pistes die speciaal zijn aangelegd om de eerste ski-ervaring op te doen.

Er zijn drie arrangementen inclusief de huur van skimateriaal + helm, het ski-arrangement en de halve dagen met de skileraar, € 169,- (3 dagen) en € 269,- (6 dagen)

Ook het Franse Avoriaz komt met een soortgelijk pakket. De 'First steps' is er speciaal voor beginners, met kleine groepjes tot maximaal 8 mensen, uitleg over skimateriaal en rustige pistes. Kosten: € 153,- voor 3 dagen (inclusief skipas). Kijk voor meer info op www.esf-avoriaz.com








      


TERUG




Nederlandse Ski Vereniging
Nederlandse Ski Vereniging